Od Brd k Vltavě - regionální informační portál

Domů

Nacházíte se na stránkách turistického regionu Od Brd k Vltavě. Region je tvořen územím 31 obcí, které spadají pod Svazek obcí Dobříšska a Novoknínska a Svazek obcí Střední Povltaví a nachází se ve Středočeském kraji.

Stránky nabízejí přehled služeb v regionu – ubytování, stravování, wellness apod., atraktivit a tipů na výlety. V kalendáři najdete zajímavé akce, které se v průběhu roku konají v jednotlivých obcích. Věříme, že tyto stránky přispějí k naplánování vašich výletů v regionu Od Brd k Vltavě a strávíte zde příjemný čas.

novinky

Kalendář pro rok 2019 ke stažení

Kalendář akcí pro rok 2018 ke stáhnutí.

Obec Svaté Pole a Římskokatolická farnost Svaté Pole Vás zve 26. 11. 2017 od 10:45 na slavnostní mši svatou v kostele sv. Alžběty, spojenou se žehnáním zvonů za účasti biskupa…

Zveřejněný program na jaro v Památníku Karla Čapka ve Staré Huti

2. ročník koncertů pro varhany jsou pořádány na podporu dobříšských varhan na rok 2017

Na brněnském výstavišti se i letos uskutečnil veletrh REGIONTOUR 2017. Více informací po rozkliknutí.

Město Dobříš podalo v dubnu loňského roku žádost o dataci na projekt, který má za cíl posílit efektivnost veřejné správy a optimalizovat procesy a postupy ve veřejné správě....

Ke stáhnutí nový kalendář akcí na rok 2017

Už 30. 9. 2016 startuje v Aerobik studiu Orel Dobříš oblíbený kurz power jógy pod vedením skvělé lektorky Marušky Polívkové! Přijďte během podzimních dní načerpat novou energii!