Od Brd k Vltavě - regionální informační portál

Golf Park Slapy sv. Jan

Obec: Slapy Kontaktní telefon: +420 603 814 455 Kontaktní email: infocentrum@golfslapy.cz Odkaz na web: http://www.golfslapy.cz

Moderní golfové hřiště, Pavilon Slunce - infocentrum, restaurace, wellness, galerie

Golf Park Slapy sv. Jan je moderní golfové hřiště, které disponuje 18 jamkami. Hřiště leží  jen 18km jižně z okraje Prahy u obce Slapy v tradiční prvorepublikové výletní oblasti u Slapské přehrady. V jeho okolí je možnost koupání (Slapská přehrada), výletů pěšky i na kole, vyjížďky na koních atd. Golf Park Slapy sv. Jan je přátelské hřiště se širokými fairwayemi, mírně kopcovité s modelovanými kvalitními greeny (o průměrech kolem 500m2 a s rychlostí až 11stop). Je to hřiště moderní konstrukce typu links. Krajina, do které je hřiště přirozeně zakomponováno, nabízí množství nádherných výhledů - na okolní kopcovitou krajinu, nedalekou přírodní rezervaci Hrdlička nebo na Slapskou přehradu.

Hřiště nabízí kvalitní golfový zážitek jak pro začátečníky, tak i pro hráče s nižšími hendikepy. První devítka má unikátní rozvržení 3+3+3, tzn. že se na ni hrají tři třípary, tři čtyřpary a tři pětipary. Druhá devítka nabízí klasické rozložení 2+5+2, tedy dva třípary, pět čtyřparů a dva pětipary. Na hřišti vás čekají samozřejmě bunkry, ale i zelené remízy a tři vody. Greeny, okolí greenů, fairwaye i odpaliště jsou pod závlahami. První devítka je pojmenována podle vrcholu, na kterém je umístěn green jamky č.1 - Rabyňská hora. Druhá devítka celé 18tky se jmenuje Tři kříže, a to podle nedalekého místa, kde stojí tři pískovcové kříže označující geografický střed Království českého.

Součástí resortu je také multifunkční budova "Pavilon Slunce" se zázemím nejen pro golfisty. Budova nabízí wellness, fitness, rehablitace, masáže, shop a šatny.  Dále dvě multimediální konferenční místnosti vhodné pro managerská setkání. Místní restaurace je vyhlášená výbornou domácí kuchyní. V prostorách klubu i na hřišti se potkáte s výtvarnými díly známých českých výtvarníků, které vystavujeme v rámci projektu Galerie sv. Jan.

Resort nebízí:

  • Hřiště 18 jamek: 9 jamek Rabyňská hora, 9 jamek Tři kříže                                                                                                                                     
  • Chipping and Putting – přímo u budovy zázemí Pavilon Slunce                                                                                          
  • Driving – 5 teras s odpališti na rohožích, dvě terasy s odpališti z trávy