Od Brd k Vltavě - regionální informační portál

Lanový park Slapy

Obec: Slapy Kontaktní telefon: 736 676 565 Kontaktní email: info@adrenalin-slapy.cz Odkaz na web: http://www.lanovyparkslapy.cz/

Lanový park s více než 60 překážkami na třech trasách patří mezi největší lanové parky v Čechách

Lanový park u Slapské přehrady byl slavnostně otevřen 8. 7. 2009 a letos tak zahajuje již čtvrtou sezonu. S více než 60 překážkami na třech trasách (Horní, Křížová a Technická trasa) patří mezi největší lanové parky v Čechách.

Překážky jsou spolehlivě instalovány na stoletých smrcích ve výšce od 6 do 18 metrů. Díky umístění do přírodního kaňonu, kde protéká potůček, je zde za parných letních dnů příjemný chládek. Bezpečný provoz parku je zajištěn pravidly - jako minimální výška klienta nebo skutečnost, že se pohybujeme ve výškách minimálně ve dvojicích a nezletilý klient musí být v doprovodu dospělého, případně trenéra. V roce 2011 se nám podařilo zajistit přístaviště lodní dopravy v těsné blízkosti lanového parku, bylo vybudováno dětské lanové bludiště pro naše nejmenší. 

Nejlepší způsob, jak se přesvědčit, jestli vám tento druh zábavy vyhovuje, je nás navštívit, obléci se do postrojů, vzít si přilbu a podívat se do výšek. Těší se na vás náš tým trenérů.


Foto: Lanový park slapy