Od Brd k Vltavě - regionální informační portál

Paintball Masečín

Obec: Štěchovice Kontaktní telefon: + 420 606 889 932 Kontaktní email: paintball.masecin@seznam.cz Odkaz na web: http://www.paintball-masecin.cz/

Paintball Masečín je nově vzniklé hřiště pouze 25km od centra Prahy a 2,5km od Štěchovic. Hřiště se rozkládá na 24000m2 a je složeno z několika cvičných hřišť jako je DOBÝVÁNÍ BUNKRU , MILITARY HŘIŠTĚ se zákopy a bunkry,  DOSTŘELOVÉ HŘIŠTĚ, DOBÝVÁNÍ MOSTU A VÁLEČNÉ MĚSTO a jiné hry, třeba HLEDÁNÍ ŠTĚCHOVICKÉHO POKLADU nebo NAPOLEON.

Paintball Masečín pořádá speciální akce postavené na míru pro firmy nebo privátní skupiny, aby si mohli všichni účastníci, zažít do sytosti adrenalinu a upevnili svoje vzájemné vztahy. Tyto akce mohou být spojeny i se školením a rautem v hospůdce, která je v těsné blízkosti hřiště. K dispozici je hostinec s parkovištěm, velký sál cca pro 80 osob nebo salonek s kapacitou 30 osob  a také zahrádka s grilem cca 50 míst a samozřejmostí je i zajištění dopravy menším nebo větším autobusem dle Vašich potřeb. Není problém zajistit ubytování v okolí.