Od Brd k Vltavě - regionální informační portál

Kontakt

Region Od Brd k Vltavě

Tyto internetové stránky vznikly v rámci projektu Společná propagace regionu Brdy-Vltava. Jedná se o projekt Svazku obcí Dobříšska a Novoknínska ve spolupráci se Svazkem obcí Střední Povltaví.

Projekt je financován prostřednictvím Regionálního operačního programu Střední Čechy Evropskou Unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj (ERDF). Rozpočet projektu je 950 000 Kč, přičemž 80% rozpočtu je hrazeno z ERDF a 20% se na financování projektu podílejí oba dva svazky obcí regionu Od Brd k Vltavě.

Kromě vytvoření nového regionálního webu s kompletní turistickou nabídkou jsou prostřednictvím projektu realizovány tyto aktivity: vznik nového loga regionu, prezentace regionu na veletrzích cestovního ruchu, vznik kalendáře akcí, příprava databáze fotografií celého regionu. V rámci projektu budou organizovány dva press tripy - cesty po regionu s novináři, školení pracovníku informačních center, v červnu nás čeká Regionální veletrh cestovního ruchu. Aktivity projektu jsou pravidelně zveřejňovány v místních periodikách, připravujeme také inzerci regionu Od Brd k Vltavě v časopisech zaměřených na cestovní ruch. Vzniknou tyto jednotné propagační materiály: skládačka o regionu, mapy regionu se zakreslenými cyklotrasami, leták bezbariérových služeb a nástěnné mapy regionu.

Realizace veškerých aktivit projektu probíhá od prosince 2011 do listopadu 2012. Udržitelnost projektu bude zajišťovat Místní akční skupina Brdy-Vltava.

Přejeme všem návštěvním stránek věnovaných regionu Od Brd k Vltavě spoustu vydařených výletů do naší oblasti, ať již za zajímavými akcemi, které se zde pořádají, nebo za památkami, přírodou a dalšími zajímavostmi regionu.