Od Brd k Vltavě - regionální informační portál

  • Domů
  • >> Region na veletrhu Holiday World

Region na veletrhu Holiday World

Od 7. do 10. února se region Od Brd k Vltavě spolu s městem Dobříš představily na veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze.

Na pražském výstavišti v Holešovicích se i letos uskutečnil veletrh cestovního ruchu Holiday World, který patří k nejvýznamnějším akcím svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy. 22. ročník tohoto zajímavého veletrhu proběhl ve dnech 7. - 10. února 2013 společně se 7. ročníkem gastronomického veletrhu TOP GASTRO & HOTEL a 18. ročníkem veletrhu GOLF SHOW.

Na veletrhu se představili odborníci z oboru s aktuálními trendy a nabídkou služeb pro odbornou i laickou veřejnost. Součástí veletrhu byl doprovodný program v podobě workshopů, přednášek a seminářů. 

Svůj stánek na veletrhu mělo i město Dobříš a region Od Brd k Vltavě. Velký zájem veřejnosti vzbuzovaly jak památky a zajímavosti Dobříše a okolí, tak i veškeré tištěné materiály, především cyklistické a turistické mapy. Na veletrhu byly představeny i nové dobříšské kalendáře akcí a kalendář akcí z celého regionu pro rok 2013, který bude brzy distribuován do všech obcí. Všechny materiály, které byly v Praze představeny, jsou již nyní k dispozici v Informačním středisku Dobříš. 

Smyslem účasti na veletrhu je představit široké veřejnosti kulturní a přírodní bohatství Dobříše a regionu Od Brd k Vltavě. Děkujeme všem, kteří s námi na přípravě veletrhu spolupracovali.

Prezentace regionu Od Brd k Vltavě na tomto veletrhu je jednou z aktivit udržitelnosti projektu Společná propagace regionu Brdy-Vltava. O dalších aktivitách regionu bude veřejnost informována v průběhu celého roku 2013.